Chorvatsko den sedmý

15.06.2024

posádka cítí, že se blíží konec výletu a začíná si vážit každé chvilky. Po týdnu konečně vytáhli na vodu paddleboard a fajně se na něm vyblbli. Slunko svítilo jako o život a některým na poslední den udělalo na těle pěknou červenou neplechu…takže chladíme, chladíme a chladíme…V našem programu se nic moc nezměnilo, neboť celá myšlenka ozdravného pobytu u moře byla naplněna ze 100%. Co se ale měnilo byly nálady v týmu. Jako v telenovele, lásky i hádky, nová přátelství, poznávání se navzájem a také hledání v cizích vodách…

Dnes došlo i na nákup dárečků, pokud ještě bylo za co :). Někteří si zašli na oběd do restaurace, jiní zůstali věrni jen sladoledu – zmrzlině.

Večer už nezbývá než si přiznat, že končíme. Balíme kufry a uklízíme, co je potřeba, protože pokoje musíme opustit do 8:30. Snídani máme k dispozici do 8:15 a pak až do odpoledne budeme blbnout na pláži. Autobus bude přistaven pravděpodobně kolem 16:00, to ještě nevíme. Tzn., že v neděli nám můžete přijít naproti už brzy ráno…kolem 6 – 7 hodiny.