Categories: Tento školní rok Leave a comment

Školní akademie 2011

joomplu:2195Ačkoliv období posledního měsíce letošního roku bylo značně hektické v důsledku sportovních i jiných akcí, či pro děti zkrácení školního roku o jeden týden v důsledku stavebních úprav ve škole, můžeme směle říci, že dopadla navzdory prvotním lamentacím typu  –  „už nic nového nevymyslíme“ a „vždyť už tady všechno bylo“, na jedničku s hvězdičkou.

Díky úžasné fantazii dětí přišly na svět nápady, které jim pomohli zrealizovat ochotní učitelé a výsledkem byl hodnotný a pestrý program, plný písniček, tance a nápaditých scének, který děti předvedly v úterý 21.6. v dopoledních hodinách svým spolužákům a dětem z mateřské školy a odpolední představení bylo určeno rodičům a hostům, kterých přišlo, ostatně jako každý rok, požehnaně.

Moderování se bez protestů a přemlouvání ujali dva báječní mladí muži z deváté A – Petr Kučerka a Patrik Boháč a jejich souputník Jakub Bubeník se postaral o osvětlení. Ozvučení si vzal na starost bývalý žák naší školy Matěj Korytář.

Také tým „kulisáků“, vedený  Zbyňkem Tymrákem rovněž z deváté A, se postaral o hladký průběh celého představení bez zbytečných prodlev.

Věřím, že jsme se náramně bavili a byl to pro nás všechny příjemně strávený den.

Školní akademie 2011 je tedy zdárně za námi, ať žije školní akademie 2012! J

Za realizační tým Mgr. Zdeňka Hubíková a Jana Olšinová

Zkrácená verze v délce 15 minut. Celou akademii si můžete objednat na DVD v kanceláři školy na tel.: 556 730 237 u paní Pavlíkové.

{wmv}skolni_akademie_2011{/wmv}

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.