5.B  … a vyrážíme do Jerlochovic!

28.06.2023

Děti z 5.B už letos zažili leccos, ale kempování ještě ne. A proto jsme vyrazili do nedalekých Jerlochovic. Podnikli jsme nádhernou procházku okolní krajinou. Autobusem to umí přece každý.

Cestou do kempu jsme se zastavili v HEIPARKU v Tošovicích. Tam se děti vyřádily na skluzavkách a dalších dostupných atrakcích. Nakonec si každý koupil nanuk a pokračovali jsme dál.

V kempu nás milé překvapily krásné chatky a vůbec celé nádherné a udržované prostředí. A co všechno jsme tady stihli? Společenské hry, koupání, opékání a spoustu sportování.

Zpět do Oder jsme si zvolili cestu opět přes klidné Tošovice, kde nás čekal malý odpočinek. Ke škole v Odrách jsme došli dostatečně znaveni, ale nad míru spokojeni. Zvládli jsme to!

Naše speciální poděkování patří rodičům: paní Blažkové a panu Zhasilovi. Oni nám naložili do svého auta těžké batohy se vším vybavením na přespání a dovezli do kempu a pak zase do Oder. Další poděkování patří paní majitelce kempu, paní Ševčíkové. Pro tuhle paní nic nebyl problém. Všechno obstarala, všechno donesla, všechno zařídila. Všechno šlo. Super. Děkujeme moc všem!

M. Balážová