Categories: Tento školní rok Leave a comment

10-ti hodinový sportovní maratón

joomplu:10211Již popáté proběhl v měsíci červnu sportovní maratón, kdy proti sobě stojí na straně jedné družstvo tvořené žáky vycházejících tříd a na straně druhé učitelé spolu s rodiči. I tentokrát na všechny zúčastněné čekaly dvě hodiny basketbalu, dvě hodiny volejbalu, dvě hodiny florbalu, dvě hodiny házené a dvě hodiny kopané.

Začínali jsme v 7.00 ráno a končili ve 17.00 večer ve sportovní hale. Účastníci měli k dispozici pitný i vitamínový režim a také doplňky stravy pro získání tolik potřebné energie. Jen pro zajímavost, vypili jsme asi 60 litrů iontových nápojů, snědli 20 kg banánů, 20 kg jablek, 150 fit tyčinek a 3kg čokolády. Konečný výsledek 449 : 398 nebyl až tak důležité jako to, že se nikomu nic vážného nestalo a že jsme si opět dokázali, že těch dlouhých deset hodin sportu v pohodě zvládneme.

Moc děkujeme všem žákům a kantorům , ale hlavně pak rodičům za jejich předvedené výkony a vytrvalost. Letošní „ deváťáky“ musíme pochválit za to, že na rozdíl od jiných let měli ve svém výběru velké množství dívek, které nejen jim, ale také rodičům zdatně konkurovaly. Z rodičů bychom rádi vyzvedli za letošní rok paní Dudovou, která vydržela všechny sporty, a pak patří speciální poděkování panu Dušanu Martincovi a Tondovi Strnadelovi, kteří se zúčastnili všech ročníků sportovního maratónu. A hurá na prázdniny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.