Categories: Školní družina

Mikulášská nadílka ve školní družině 2016

V předvečer svátku svatého Mikuláše, tedy 5. prosince večer, chodí po domech Mikuláš s čertem. Někdy je doprovází také anděl. Čert nese metlu a pytel na zlobivé děti, anděl, nebo sám Mikuláš pak košík s dárky.Děti se jeho návštěvy trošku bojí a hodně se i na ní těší. Mikuláš s čerty a andělem naší školní družinu navštívil v útery 6.prosince. Také i […]

Celý článek
Categories: Školní družina

Podzimní drakování 2016

joomplu:15609Podzimní drakování je akce pořádána školní družinou, kdy si děti samy, ale ještě lépe s pomocí rodičů či dalších členů rodiny vyrobily symbol podzimu – draka. Děti měly na výrobu tři týdny a fantazii se meze nekladly. Během listopadu se nám postupně sešlo úžasných 35 draků, kteří nám zaplňovali „výstavní prostory" před družinami. Na konci tohoto měsíce došlo k vyhodnocení, předání sladké odměny všem tvůrcům a ocenění těch nejlepších.

Svého favorita si vybíraly děti samy a svými hlasy tak určily pořadí. Soutěžilo se ve třech kategoriích, ze kterých jako absolutní vítěz s počtem 43 hlasů vyšla T. Medunová ze 2.A, která svým „perníkovým drakem" zaujala nejvíce dětí. I na dalších vítězných stupních se sešly opravdu zajímavé a velmi pěkné exponáty.

Celý článek
Strana 1 of 8